Sėkmingai įgyvendintas projektas ,,Pirmos pagalbos mokymas‘‘

VšĮ ,,Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro‘‘ iniciatyva 2013 m. vasario 28 d. buvo teikta paraiška Pagėgių savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių projektui ,,Pirmos pagalbos mokymas‘‘ finansuoti.  Projektu buvo siekiama VšĮ ,,Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro‘‘  4 BPG kabinetų (Vilkyškių, Lumpėnų, Natkiškių ir Rukų)  pacientams suteikti kuo daugiau žinių ir gebėjimų pirmos pagalbos teikime. Diskutuota kaip išvengti traumų, susižalojimų, bei saugoti ir stiprinti savo sveikatą. Tam tikslui buvo panaudotos vaizdinės medžiagos, (t.y. muliažai, skarelės ir pan.), informatyvūs lankstinukai, kuriuose buvo pateikta informacija apie žmogaus gaivinimą, užspringimą, nudegimą, kraujavimą, kaulų lūžius.

Nemažai dėmesio užsiėmimų metu buvo skiriama pirmos pagalbos teikiančiojo supratimui, nukentėjusiojo įvertinimui bei psichologinei būsenai ir be abejonės pirmos pagalbos iškvietimui nukentėjusiajam į įvykio vietą.

Projekto įgyvendinimui iš Pagėgių savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos buvo skirta 1130 Lt, o panaudota 1149 Lt, 19 Lt padengti iš VšĮ ,,Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro“.


Visos teisės saugomos © 2013
Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras
Tel. 8 441 57 307
Faks. 8 441 57 307